ما را دنبال کنید:

موسسه پایان نامه نویسی الو تز

مشاوره انجام پایان نامه پزشکی دندانپزشکی داروسازی دامپزشکی پرستاری مامایی

خانه چگونه مقاله isi بدهیم ؟ | نحوه نوشتن مقاله isi | ارسال اکسپت و چاپ مقاله isi

چگونه مقاله isi بدهیم ؟ | نحوه نوشتن مقاله isi | ارسال اکسپت و چاپ مقاله isi

چگونه مقاله isi بدهیم ؟ | نحوه نوشتن مقاله isi | ارسال اکسپت و چاپ مقاله isi :

چگونه مقاله isi بدهیم ؟ این سوالیست که احتمالا برای شما هم وجود دارد. برای چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا ابتدا باید زمینه پژوهشی مقاله را مشخص کنید. مقاله مورد نظر باید از لحاظ اعتبار علمی از ارزش و اعتبار بیشتری از مقالات کنفرانسی و مقالات علمی پژوهشی برخوردار باشد. همچنین باید با ژورنال های آی اس آی معتبر رشته تخصصی خود آشنایی پیدا کنید. این کار می تواند با استفاده از جستجوی موضوع مورد نظر در سایت های جستجوی مقالات انجام شود.

چگونه مقاله isi بدهیم؟

بررسی سوابق موضوع در ژورنال‌های تخصصی برای نوشتن مقاله ISI اهمیت زیادی دارد. در ابتدا باید ژورنال های isi تخصصی رشته و مقالات در سالیان اخیر را پیدا کنید. بدین صورت می توانید زمینه های تحقیقاتی را مرتبط که محققان و اساتید در سالهای اخیر به آنها توجه بیشتری داشتند، مشخص کنید.

در مرحله بعد با لیست کردن فهرست موضوعات تحقیقاتی مورد توجه به بررسی در مورد امکان پذیری فعالیت در هر موضوع انجام می شود. در نهایت یک زمینه تحقیقاتی با قابلیت اجرا را انتخاب کنید.

بعد از این لازم است منابع مطالعاتی مرتبط با موضوع انتخابی خصوصا در سالهای اخیر را مطالعه کنید. این کار دو مزیت دارد:

  • 1- از کار تحقیقاتی تکراری جلوگیری می شود.
  • 2- با مطالعه تحقیقات دیگر، می توانید به طرح و ایده جدید دست پیدا کنید.

جمع آوری اطلاعات و نتایج علمی

قسمت بعدی در چاپ مقاله isi در کمترین زمان جمع آوری اطلاعات و تهیه نتایج علمی است.

برای جمع آوری اطلاعات از روش های گوناگونی می توان استفاده کرد. این روش ها را به طور کلی می توان به دو دسته تقسیم کرد:

  1. 1- روشهای جمع آوری اطلاعات میدانی
  2. 2- جمع آوری اطلاعات پژوهشی

بخش بعدی نتیجه گیری از نتایج حاصل از پژوهش است. در بخش نهایی مقاله آی اس آی، مقاله برای چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا ارسال می شود.

مراحل اکسپت مقاله isi

چاپ مقاله isi در کمترین زمان به صورت مراحل زیر انجام می‌شود:

انتخاب ژورنال isi

برای ارسال مقاله isi باید ابتدا یک ژورنال مناسب (تخصصی یا عمومی) را انتخاب کنید. ژورنال تخصصی را می توانید با توجه به زمینه تخصصی مقاله خود شناسایی کنید. اکسپت مقاله isi در ژورنال های عمومی به مراتب مراحل ساده تری نسبت به ژورنال های تخصصی دارد.

ویرایش مقاله متناسب با فرمت ژورنال isi

در این قسمت باید مقاله isi با توجه به فرمت خواسته شده در سایت مجله isi مورد نظر ویرایش شود. این ویرایش شامل فونت و اندازه کلمات و تیترها، اندازه و قالب اشکال و نحوه ارائه نتایج است. تقریبا اکثر ژورنالهای معتبر از چند نوع فرمت محدود استفاده می کنند.

پرداخت هزینه چاپ مقالهisi

هزینه براساس ژونال مقاله مورد نظر تفاوت دارد. همچنین نوع مقاله‌ای که (عمومی یا تخصصی) در هزینه چاپ مقاله آی اس آس نقش دارد. البته برای چاپ مقاله در نشریات isi معتبر به هیچ هزینه‌ای نیاز ندارید. برخی از ژورنال‌ها در مرحله چاپ و بعد از رفع ایردات هزینه چاپ مقاله isi را از شما دریافت می‌کنند.

ارسال مقاله isi برای چاپ

در این بخش مقاله برای داوری به سایت مجله  isiارسال می شود. اینکه تعداد داوران و زمان پذیرش مقاله isi به چه شکل باشد،بسته به نوع و اعتبار ژورنال آی اس آی مورد نظر دارد.

اصلاحات نظرات داوران و اکسپت مقاله isi

در این قسمت بعد از اینکه از طرف ادیتور، مقاله به منظور ارزیابی برای داوران ارسال می شود. سپس آنها ایرادات مقاله شما را اعلام می کنند. در این زمان شما می توانید در چند مرحله (معمولا حداکثر 3 مرحله) پاسخ سوالات و ایرادات را برطرف کنید. در صورتیک ه نظرات داوران در مقاله بدرستی اعمال شود، در مرحله بعد اکسپت مقاله isi انجام می شود.

چاپ مقاله در نشریات isi

پس از پذیرش مقاله توسط داوران، فرآیند چاپ مقاله انجام می شود. همانطور که گفتیم در بعضی ژورنال ها برای چاپ مقاله به پرداخت هزینه توسط نویسنده نیاز است که این فرآیند پرداخت هزینه باید قبل از چاپ مقاله انجام شود. چاپ مقاله در نشریات isi معتبر، اکثرا احتیاجی به پرداخت هزینه ندارد.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری ….

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی مشاوره انجام پایان نامه دکتری

الو تز برندی متفاوت در پایان نامه پزشکی

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.