ما را دنبال کنید:

موسسه پایان نامه نویسی الو تز

مشاوره انجام پایان نامه پزشکی دندانپزشکی داروسازی دامپزشکی پرستاری مامایی

خانه اکسپت مقاله علمی پژوهشی | شرایط مراحل قیمت هزینه های اکسپت مقاله علمی پژوهشی

اکسپت مقاله علمی پژوهشی | شرایط مراحل قیمت هزینه های اکسپت مقاله علمی پژوهشی

اکسپت مقاله علمی پژوهشی | شرایط مراحل قیمت هزینه های اکسپت مقاله علمی پژوهشی :

اکسپت مقاله علمی پژوهشی با شرایط خاصی انجام می‌شود. چرا که این مقالات به عنوان دستاوردهای علمی در یک رشته علمی هستند. پس باید با دقت بررسی شوند. سپس اصلاحات لازم بر روی مقاله صورت بگیرد. در مرحله بعد هزینه اکسپت مقاله علمی پژوهشی پرداخت شود. در نهایت مقاله برای چاپ در مجلات و ژورنال‌های علمی آماده می‌شود.

اهمیت اکسپت مقاله علمی پژوهشی

پذیرش و نوشتن مقاله علمی و پژوهشی به دو صورت داخلی و خارجی انجام می‌شود. مقالات خارجی برای اپلای و تحصیل در خارج از کشور اهمیت دارند. اما اگر قصد تکمیل رزومه و استخدام و یا پذیرش در مقطع دکترا را دارید، باید یک مقاله علمی پژوهشی را در ژورنال‌های معتبر به چاپ برسانید.

شما شاید بتوانید در کنکور دکترا رتبه بالایی را کسب کنید، اما اگر بدون مقاله قبول شده باشید، در زمان مصاحبه با مشکل روبه‌رو می‌شوید.

اکسپت سریع مقاله علمی پژوهشی هم گاهی با مشکل روبرو می‌شود. زیرا باید برای پذیرش مقاله خود در نوبت بمانید. حتی در مواردی دیده شده که چاپ مقاله تا چند سال به طور انجامیده است. البته این در مواردی است که مقاله علمی پژوهشی به درستی انجام نشده باشد.

شرایط گرفتن اکسپت مقاله علمی پژوهشی

برای اینکه یک مقاله علمی پژوهشی اکسپت شود، باید محتوای آن حاصل دسترنج نویسنده باشد. با کپی کردن و یا رونوشت مقالات دیگران کسی نمی‌تواند اکسپت مقاله خود را دریافت کند. زیرا مجلات و ژونال‌های علمی بعد از دریافت مقالات، آنها را از نظر کیفیت و اورجینال بودن بررسی می‌کنند.

البته ترجیح بسیاری از دانشجویان اینست که به جای نوشتن، تهیه مقاله را به یک مؤسسه معتبر بسپارند. در هر صورت مقاله باید بکر و اورجینال باشد. سپس یک ایده نوآورانه و کاربردی در مقاله ارائه شود.

این ایده حاصل تلاش پژوهشگر است. حالا این پژوهشگر می‌تواند دانشجو یا یک مؤسسه فروش مقاله علمی پژوهشی باشد.

مزیت اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی

همانطور که گفتیم پذیرش مقاله علمی پژوهشی در مجلات و نشریات داخلی، قبولی شما را در مقطع دکترا راحت‌تر می‌کند. از سوی دیگر اگر قصد دارید با مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتر استخدام شوید، با داشتن یک مقاله ثبت شده، قطعا شانس پذیرش و استخدام‌تان هم بیشتر می‌شود.

به طور کلی مزیت گرفتن اکسپت مقاله علمی پژوهشی عبارت است از:

  • 1- بالا بردن رتبه علمی خود
  • 2- افزایش حقوق و مزیت‌های شغلی
  • 3- افزایش احتمال عضویت در بنیاد ملی نخبگان
  • 4- قرار گرفتن در جامعه صاحب‌نظران و متخصصان در رابطه با موضوع همان مقاله
  • 5- امکان دریافت پروژه‌های تحقیقاتی با درآمدهای بالا
  • 6- امکان قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور در مقطع دکتری
  • 7- امکان دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی حتی در کشورهای رویایی
  • 8- امکان استخدام بی‌دغدغه در شرکت‌های خصوصی و یا ارگان‌های دولتی
  • 9- امکان استخدام به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی – تحقیقاتی

برای گرفتن پذیرش مقاله علمی پژوهشی چکار کنیم؟

مراحل اکسپت مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی و خارجی کار سختی نیست. به طور کلی مراحل زیر را باید پشت سر بگذارید:

ترجمه مقاله برای ژورنال‌های خارجی

اگر قصد دارید اکسپت فوری مقاله علمی پژوهشی را در ژورنال‌های خارجی انجام دهید، به ترجمه آن نیاز دارید. ترجمه تخصصی مقاله باید به متخصص همان رشته واگذار شود. دقت داشته باشید هرگونه اشتباه در ترجمه ممکن است مانع از اکسپت مقاله شما شود. داوران بعد از بررسی ترجمه تخصصی مقاله برای پذیرش آن تصمیم می‌گیرند.

رفع سرقت ادبی از مقاله علمی پژوهشی

یکی از مراحل مهم اکسپت سریع مقاله علمی پژوهشی رفع سرقت ادبی است. حتی اگر مقاله شما دارای یک ایده نوآورانه است و در نوشتن آن زحمت زیادی کشیده‌اید، نباید محتوای کپی‌شده داشته باشد. سعی کنید قبل از ارسال و حتی ترجمه، ابتدا آن را اورجینال و بکر کنید. در غیر اینصورت مقاله سرقت ادبی محسوب می‌شود و ریجکت می‌شود.

انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقاله

برای اکسپت مقاله علمی پژوهشی داخلی و یا خارجی ابتدا باید ژورنال را انتخاب کنید. پیشنهاد ما اینست با متخصصان رشته تحصیلی و اساتید خود مشورت کنید. مجلات از نظر سطح اعتبار با هم تفاوت زیادی دارند. اگر مقاله شما در یک مجله معتبر منتشر شود، طبیعی است که مزیت بیشتری برایتان به همراه دارد.

بیشتر بخوانید: تاثیر نوشتن مقاله برای اپلای در تحصیلات تکمیلی

فرمت بندی مقاله را فراموش نکنید

یکی از نکات مهم برای پذیرش مقاله علمی پژوهشی فرمت‌بندی آنست. زیرا ژورنال‌های علمی مقالات را در فرمت‌های مشخصی می‌پذیرند. در صورتی که مقاله فاقد فرمت مشخص شده باشد، قبل از اکسپت شدن، رد می‌شود.

سابمیت شدن مقاله علمی پژوهشی

برای گرفتن اکسپت مقاله علمی پژوهشی باید ابتدا آن را سابمیت کنید. سپس آن را برای ژونال موردنظرتان بفرستید. در مجلات و نشریات مختلف، سابمیت کردن تفاوت زیادی با هم دارد. در بخش راهنمای ژورنال مورد نظرتان می‌توانید نحوه سابمیت کردن را مطالعه کنید. سپس از کارشناسان و مشاورین هم در این رابطه کمک بگیرید.

داروی مقاله برای اکسپت مقاله

در مرحله پایانی اکسپت مقاله علمی پژوهشی باید مقاله مورد داوری قرار بگیرید. این مرحله به اعتبار و کیفیت مجله بستگی دارد. در صورتی که به سراغ ژورنال‌های بسیار معتبر و قوی رفته باشید، طبیعتا سختگیری بیشتری می کنند. در مجلات سطح پایین، سخت‌گیری کمتر است.

پرداخت هزینه اکسپت مقاله علمی پژوهشی

در آخرین مرحله از اکپست مقاله، باید هزینه آن را پرداخت کنید. هزینه اکسپت و چاپ مقاله در مجلات و نشریات با هم تفاوت زیادی دارد. برخی از ژورنال‌های معتبر از دریافت هزینه خودداری می‌کنند. در مقابل سخت‌گیری زیادی نسبت به کیفیت مقاله دارند.

 

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه مشاوره انجام پایان نامه دکترا و مشاوره انجام رساله دکترا و انجام رساله دکتری ….

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی مشاوره انجام پایان نامه دکتری

الو تز برندی متفاوت در پایان نامه پزشکی

مشاوره پایان نامه دکتری : 09199631325

مشاوره مقاله دکتری: 09353132500

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.