تماس: 09353132500 ورود
alo tez logo - انجام پروپوزال | نوشتن پروپوزال | خدمات نوشتن پروپوزال

پروپوزال کلمه ای است که دانشجویان با آن بسیار برخورد کرده اند و برای نگارش پایان نامه خود از اولین اقدام های صورت گرفته نگارش پروپوزال می باشد. برای نگارش پروپوزال باید کلیات و نجوه نگارش پروپوزال را دانست تا به بهترین شکل به توجیه طرح پیشنهادی خود پرداخت.

با ارائه پروپوزال برای انجام یک پژوهش شما به مخاطب خود که ممکن است دانشگاه باشد و یا یک شرکت بیان می نمایید که روند انجام پژوهش چیست، چگونه این کارا انجام خواهید داد و در گذشته چه تحقیقاتی در این حوزه صورت گرفته است. به بیان ساده تر براش انجام پژوهش خود یک ذهنیت روشن برای مخاطب خود یا کارفرما ایجاد می نمایید، همانند ارائه یک طرح 3 بعدی برای ساخت یک خانه پیش از ساخت آن می باشد که کارفرما کاملا با جزئیات ساخت آشنا می گردد.

پروپوزال به معنای طرح تحقیق می باشد. یعنی با نگارش پروپوزال شما طرحی توجیهی از آنچه به تحقیق آن خواهید پرداخت بیان می نمایید. پروپوزال پیش از انجام یک تحقیق نگارش می گردد و شامل اجزایی چون فرضیات، روش تحقیق، اهداف پژوهش، ضرورت پژوهش و … می باشد. برای نگارش یک پروپوزال مناسب باید کلیه جزئیات تشکیل دهنده پروپوزال را شناخت و برای نگارش آنها برنامه ریزی نمود.

اهداف تحقیق :

اهداف پژوهش به دودسته اهداف اصلی و اهداف فرعی تقسیم بندی میگردند.

هدف اصلی پژوهش مستقیما از عنوان بر گرفته می شود. و عناوین فرعی برگفته شده از اهداف اصلی می باشد.

هر چه اهداف ریز تر گردند و سوالات بیشتری برای رسیدن به هدف پاسخ داده شود بتبع پاسخ به هدف اصلی راحت تر و کامل تر و جامع تر خواهد بود.

پیشینه پژوهش :

پیشینه پژوهش مطالعات گذشته در حیطه موضوع شما را بیان می نماید. این بخش به خواننده بیان می نماید که چه تحقیقاتی تاکنون در زمینه این موضوع صورت گرفته است و موضوع مورد بحث ما کدام بخش از این مساله کلی را حل خواهد نمود. این بخش شامل مقالات، کتب، پایان نامه ها و کلیه پژوهش های صورت گرفته در حیطه تحقیق ما می باشد.

اصطلاحات علمی :

با توجه به اینکه در مطالعه صورت گرفته توسط شما اصطلاحات فراوانی وجود دارد که ممکن است همگان با آن آشنا نباشند در ابتدا می بایست به توضیح کامل این اصطلاحات پرداخت تا خواننده متن اصلی را به طور کامل درک نماید. ای ناصطلاحات ممکن است تخصصی و یا عمومی باشند و بهتر است اصطلاحاتی توضیح داده شوند که مربوط به پروژه بوده و از حیطه پژوهش خارج نباشند.

چیزی که ما پیشنهاد میدیم

مشاوره با بهترین تیم تخصصی پروپوزال نویسی الو تز

page head faq - انجام پروپوزال | نوشتن پروپوزال | خدمات نوشتن پروپوزال

ما 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

09353132500

ما خدمات خود را گارانتی می کنیم.

09353132500
agent career - انجام پروپوزال | نوشتن پروپوزال | خدمات نوشتن پروپوزال